Logo
    Cat | Esp | Eng

    HORARI DE VISITES AL PROFESSORAT CURS 2017-18


    Infantil i Primària
    NomCursHorari de visita
    Amengual Gual, MargaPrimàriaDilluns i dijous 11:00
    Bejarano Martorell, M DoloresPrimàriaDimarts i dimecres 11:00
    Bordoy Barceló, MiquelPrimàriaDimecres i dijous 11:00
    Bosch Aranda, Beatriz4tA PrimàriaDimarts i dimecres 11:00h
    Cànaves Cànaves, FranciscaPrimària Dimecres i dimarts 11:00
    Cañellas Borràs, M MagdalenainfantilDijous 12:30
    Coll Ramis, M VictòriaPrimàriaDimarts i Dijous 11:00
    Colom Alorda, M Del MarinfantilDimarts 12:30
    Dameto Vivó, isabelPrimàriaDimarts i Dijous 11:00
    Ferragut Galvañ, M AntòniaPrimàriaDilluns i dimarts 11:00
    García Sánchez, M. ÀngelPrimàriaDilluns i dijous 11:00
    Gayà Ramis, SebastiàPrimàriaDilluns i Dimarts 11:00
    Gelabert Morro, Catalina PrimàriaDimarts 17:00
    Llabrés González, Cristina PrimàriaDilluns i dimecres 11:00
    Llabrés Quetglas, JerònimaPrimàriaDimarts i divendres 11:00
    Manresa Servera, TomeuPrimàriaDimecres i dijous 11:00
    Martínez Alorda, JaumePrimàriaDimarts i dimecres 11:00
    Martínez Barañón, María Isabel PrimàriaDimecres i divendres 11:00
    Martorell Fernández, EsperanzaPrimàriaDilluns i dimarts 11:00
    Martorell Gómez, Inmaculada Primària Dimarts i dijous 11:00
    Mas Mas, Miquela Logopeda Dimarts i dijous 12:30
    Mas Negre, Antònia B. InfantilDimarts 12:30
    Moranta Frontera, Joan ManuelPrimàriaDimarts 17:00
    Morro Munar, M EsperanzaInfantilDilluns 17:00
    Ortiz Mateu, M Del MarInfantilDilluns 12:30
    Ramis Horrach, Catalina M.Infantil-PTDimarts 12:30
    Ramon Ferrer, FranciscaPrimàriaDimecres i Dijous 11:00
    Ripoll Rosselló, Àngela InfantilDilluns 12:30
    Rodríguez Chamorro, Rosa MPrimàriaDimarts i divendres 11:00
    Rosa Rodríguez, FranciscaPrimàriaDimarts 17:00
    Soto Sureda, María Del MarInfantilDilluns 12:30
    Torres Torres, VictorPrimariaDilluns i dijous 11:00

    ESO i Batxillerat
    NomCursHorari de visita
    Abrines Moreno, Ester

    ESO i Batxillerat

    Dilluns 12:00 h.
    Bennássar Llabrés, Miquel ESO i Batxillerat Dijous 11:00 h.
    Bozada Guirado, María Jesús ESO i Batxillerat Dijous 9:00
    Cardona Padilla, Benjamín ESO i Batxillerat Dijous 12:00
    Castelló Baño, M. José ESO i Batxillerat Dimarts 8:00
    Codony Martorell, Assumpció ESO i Batxillerat Dimarts 12:00
    Coll Mas, M. Magdalena ESO i Batxillerat Divendres 10:00
    Crespí Coll, Catalina ESO i Batxillerat Dimecres 12:00
    Figuerola Martorell, Francisca ESO i Batxillerat Dimecres 12:00
    García Prats, Isabel ESO i Batxillerat Dilluns 12:00
    García Villalba, Eva ESO i Batxillerat Divendres 11:00
    Gibert Riera, José Mateo ESO Dilluns 9:00
    Ginebroza Perea, Margarita ESODijous 9:00 h.
    Isern Beltrán, Natàlia ESODivendres 11:00
    Isern Serra, Juan ESO i Batxillerat Dimarts 9:00
    Jordán Trías, Mentxu Primària i ESO Dijous 12:00
    Llabrés Vallés, Maria ESO i Batxillerat Dimarts 11:00.
    Lobo Femenias, Nieves ESO i Batxillerat Dilluns 12:00 h.
    Maura Gil, Pau ESO i Batxillerat Divendres 12:00 h.
    Mir Xamena, Catalina Maria ESO i Batxillerat Dimarts 9:00
    Miralles Melià, Francisca ESO i Batxillerat Divendres 13:00
    Mora Pujades, Sebastià ESO i Batxillerat Dimarts 11:00
    Mulet Serra, Marc ESO i Batxillerat Dijous 10:00
    Munar Ramis, Catalina ESODimarts 11:00
    Nebot Carrió, M. Antònia ESO Dimecres 11:00
    Nin Viñeta, Xavier ESO i Batxillerat Divendres 13:00
    Picó Tugores, Francisca ESODimecres 9:00
    Prat Perelló, Antoni ESODimecres 11:00
    Rigo Vallespir, Maria ESO i Batxillerat Dilluns 10:00
    Rosselló Coll, Aina ESODijous 10:00
    Rosselló Homar, M. Isabel ESO i Batxillerat Dijous 11:00
    Saletas Pons, Apol·lònia ESO Dilluns 10:00
    Sánchez Rodríguez, Bonifaci ESODijous 10:00.
    Sastre Bisquerra, Àgueda ESODijous 9:00.
    Terrasa Ferrà, Mònica ESODimarts 12:00
    Tortella Cànaves, Margalida ESO i Batxillerat Dilluns 9:00
    Vallespir Perelló, Pedro ESO Dimarts 13:00
    Vázquez Valdivieso, Lourdes ESO i Batxillerat Dimecres 11:00 h.

    Equip directiu
    NomCàrrecHorari de visita
    Francisca Jofre Munar DirectoraDe dimarts a divendres De 9:00 a 10:00
    Cañellas Borrás, Mª TeresaCap d`estudis Inf/PriDimarts i dijous 12:30
    Fiol Sabater, Miquel Cap d`estudis ESO/BatxDimarts i dijous 13:00
    Mas Mas, Miquela MariaCap DOIADDilluns i dijous 11:00
    BureauVeritas Col·legi Beat Ramon Llull c/ Vent, 10 07300 Inca - Mallorca NIF R0700169F
    Tel: 971 500 100 email: centre@beatramonllull.org