Logo
    Cat | Esp | Eng

    HORARI DE VISITES AL PROFESSORAT CURS 2016-17


    Infantil i Primària
    NomCursHorari de visita
    Amengual Gual, MargaPrimàriaDimarts i Divendres 11:00
    Bejarano Martorell, M DoloresPrimàriaDilluns i Divendres 11:00h.
    Bordoy Barceló, MiquelPrimàriaDimarts i Divendres 11:00h.
    Bosch Aranda, Beatriz4tA PrimàriaDimarts i Dimecres 11:00h
    Blanco Fiel, Fernando PrimàriaDilluns 11:00h.
    Cànaves Cànaves, FranciscaPrimàriaDimarts i Dimecres 11:00h.
    Cañellas Borràs, M MagdalenainfantilDijous 12:30h.
    Coll Beltrán, Catalina PrimàriaDimarts 12:30h.
    Coll Ramis, M VictòriaPrimàriaDimarts i Dijous 11:00h.
    Colom Alorda, M Del MarinfantilDimarts 12:30h.
    Dameto Vivó, isabelPrimàriaDimarts i Dijous 11:00h.
    Ferragut Galvañ, M AntòniaPrimàriaDilluns i Divendres 11:00h.
    García Sánchez, M. ÀngelPrimàriaDilluns i Divendres 11:00h.
    Gayà Ramis, SebastiàPrimàriaDimecres i Dijous 11:00h.
    Gelabert Morro, Catalina PrimàriaDimarts 17:00h.
    Llabrés González, Cristina PrimàriaDilluns i Dimecres 11:00h. i 11:30h.
    Llabrés Quetglas, JerònimaPrimàriaDimarts i Divendres 11:00h.
    Manresa Servera, TomeuPrimàriaDilluns i Dijous 11:00h.
    Martínez Alorda, JaumePrimàriaDimarts i Divendres 11:00h.
    Martínez Barañón, María Isabel PrimàriaDimarts i Dijous 11:00h.
    Martorell Fernández, EsperanzaPrimàriaDilluns i Dimecres 11:00h.
    Martorell Gómez, Inmaculada Primària Dilluns 12:30h.
    Mas Mas, Miquela Logopeda Dilluns i Dimecres 11:00h.
    Mas Negre, Antònia B. infantilDimarts 12:30h.
    Moranta Frontera, Joan ManuelPrimàriaDimarts 17:00h.
    Morro Munar, M EsperanzaInfantilDilluns 17:00h.
    Ortiz Mateu, M Del MarInfantilDimarts 17:00h.
    Ramis Horrach, Catalina M.Infantil-PTDimarts 12:30h.
    Ramon Ferrer, FranciscaPrimàriaDimecres i Dijous 11:00h.
    Ripoll Rosselló, Àngela InfantilDimarts 12:30h.
    Rodríguez Chamorro, Rosa MPrimàriaDimarts i Divendres 11:00h.
    Rosa Rodríguez, FranciscaPrimàriaDimarts 17:00h.
    Soto Sureda, María Del MarInfantilDilluns 12:30h.
    Torres Torres, VictorPrimariaDilluns i Dimecres 11:00h.

    ESO i Batxillerat
    NomCursHorari de visita
    Bennássar Llabrés, Miquel ESO i Batxillerat Dimarts 10:00 h.
    Bozada Guirado, María Jesús ESO i Batxillerat Dimarts 08:45h.
    Cardona Padilla, Benjamín ESO i Batxillerat Divendres 9:45 h.
    Castelló Baño, M. José ESO i Batxillerat Dimarts 9:45 h.
    Codony Martorell, Assumpció ESO i Batxillerat Dimarts 12:00 h.
    Coll Mas, M. Magdalena ESO i Batxillerat Dimarts 11:00 h.
    Crespí Coll, Catalina ESO i Batxillerat Divendres 11:00 h.
    Figuerola Martorell, Francisca ESO i Batxillerat Dijous 9:45 h.
    García Prats, Isabel ESO i Batxillerat Dijous 9:45 h.
    García Villalba, Eva ESO i Batxillerat Dimarts 10:00 h.
    Gibert Riera, José Mateo ESO Dimarts 11:00 h.
    Ginebroza Perea, Margarita ESODilluns 11:00 h.
    Isern Beltrán, Natàlia ESODimarts 11:00
    Jordán Trías, Mentxu Primària i ESO Dilluns 8:30 h.
    Llabrés Vallés, Maria ESO i Batxillerat Dijous 9:00 h.
    Lobo Femenias, Nieves ESO i Batxillerat Dimarts 12:00 h.
    Marimón Lewinski, Sofia ESO i Batxillerat Dimarts 9:45 h.
    Martínez, Tomeu ESO i Batxillerat Dilluns 13:45 h.
    Maura Gil, Pau ESO i Batxillerat Divendres 12:00 h.
    Mir Xamena, Catalina Maria ESO i Batxillerat Dimecres 10:00
    Miralles Melià, Francisca ESO i Batxillerat Dimarts 11:00
    Mora Pujades, Sebastià ESO i Batxillerat Dimecres 11:00 h.
    Mulet Serra, Marc ESO i Batxillerat Dilluns 10:00 h.
    Munar Ramis, Catalina ESODilluns 12:00 h.
    Nebot Carrió, M. Antònia ESO Dijous 12:00 h.
    Nin Viñeta, Xavier ESO i Batxillerat Dimecres 11:00 h.
    Picó Tugores, Francisca ESODimarts 9:00 h.
    Prat Perelló, Antoni ESODimecres 12:50 h.
    Puyalto Cantallops, Ernest ESODivendres 13:00 h.
    Rigo Vallespir, Maria ESO i Batxillerat Dilluns 16:10 h.
    Rosselló Coll, Aina ESODivendres 09:00 h.
    Rosselló Homar, M. Isabel ESO i Batxillerat Dilluns 11:00 h.
    Saletas Pons, Apol·lònia ESO Dijous 11:55 h.
    Sánchez Rodríguez, Bonifaci ESODijous 11:55 h.
    Sastre Bisquerra, Àgueda ESODivendres 8:45 h.
    Terrasa Ferrà, Mònica ESODimarts 12:00 h.
    Vallespir Perelló, Pedro ESO Dimarts 9:45 h.
    Vázquez Valdivieso, Lourdes ESO i Batxillerat Dimarts 9:45 h.

    Equip directiu
    NomCàrrecHorari de visita
    Francisca Jofre Munar DirectoraDe dilluns a divendres De 9:00 a 10:00 h.
    Cañellas Borrás, Mª TeresaCap d`estudis Inf/PriDilluns, dimarts i divendres 12:30 h.
    Fiol Sabater, Miquel Cap d`estudis ESO/BatxDimarts 9:00 h.
    Mas Mas, Miquela MariaCap DOIADDe dilluns a dimecres11:00 h. 07:12
    BureauVeritas Col·legi Beat Ramon Llull c/ Vent, 10 07300 Inca - Mallorca NIF R0700169F
    Tel: 971 500 100 email: centre@beatramonllull.org